Tasarruf Akademiyi Tanıyalım

Birevim ve BİRTEP şirketlerinin inovatif uygulamalar ile geliştiren eğitim faaliyetleri Tasarruf Akademi ile yoluna devam ediyor.

Tasarruf Akademi kurulduğu günden bu yana birlikte tasarruf finansmanı modeliyle tasarruf sahiplerine, güvenilir, kaliteli, hızlı ve istikrarlı hizmet sunmayı hedefleyen Birevim ve BİRTEP aday çalışanlarının oryantasyonunu, mevcut çalışanlarının ise motivasyonunu ve verimliliğini arttırmak için sürdürülebilir eğitimler vermektedir.

Başarının anahtarının eğitim olduğu bilinciyle faaliyetlerine başlayan Tasarruf Akademi, adayların ve mevcut çalışanların kişisel ve mesleki gelişimlerini desteklemek adına eğitim programları hazırlayarak bu eğitimler sayesinde kullanılabilir bilgi ve beceri sermayesi kazandırmayı amaçlıyor.

Şirketimizdeki eğitim ve gelişim uygulamaları, öğrenmeyi sürekli kılarken kurumsal stratejilerle oryantasyonu ve iş sonuçlarının desteklenmesini sağlıyor.

Birlikte tasarruf finansmanı modeli eğitiminde öncü olma yolunda ilerleyen Tasarruf Akademi, gerek dünya genelinde gerekse Türkiye’de faizin hemen her eve girdiği dönemde, her ne sebeple olursa olsun faizden uzak kalmayı tercih eden kesimlerin ‘Birlikte Tasarruf Finansmanı’ sektörüne artan ilgisine paralel olarak, kariyerinde bu alanda ilerlemek isteyen adayların kişisel ve mesleki gelişimlerine katkı sağlamayı hedefliyor.

Önceliğimiz; ‘Birlikte Tasarruf Finansmanı’ sektöründe kariyer sahibi olmak isteyen herkes için sunduğumuz eğitim programlarını geliştirerek sürdürülebilir hale getirmek olacaktır.

En Önemli Sermaye ‘İnsan’…

Tasarruf Akademi, insana yapılan yatırımın en önemli değer olduğu farkındalığıyla hayata geçirilmiş bir proje olma niteliği taşıyor. Birevim, BİRTEP ve Viof A.Ş. iş birliği ile Tasarruf Akademi çatısı altında, birlikte tasarruf finansmanı sektöründe faaliyet gösteren firmalar için yetişmiş çalışan sağlamak amaçlanıyor.

Tasarruf Akademi; sektörde, yetişmiş eleman sağlarken aynı zamanda istihdama da katkıda bulunuyor. İlerleyen zamanlarda da her yeni açılan şube ile büyüyüp, daha çok istihdam sağlamak planlanıyor.

Kurumsal bir okul olma yolunda ilerlerken şirket stratejilerimizle harmanladığımız en yalın ve modern eğitim yöntemleri ile adaylarımızın ve mevcut çalışanlarımızın kariyerlerine ve kişisel gelişimlerine bir basamak daha eklemek öncelikli hedeflerimiz arasında yer alıyor.

Tasarruf Akademi de Biz…

Sürekli gelişen ve öğrenen organizasyon olmanın hazzını tüm çalışanlarımıza yaşatmak adına tüm yıl boyu hız kesmeden eğitimlerimize devam ediyoruz.

Bu gelişimin önemli bir parçası olan iç eğitmenlerimiz ve stratejik gelişim ortaklarımızla işbirliği yapıyor, aday çalışanlarımızı hızla oryante edip, mevcut çalışanlarımızın motivesine ve olgunlaşmasına odaklanıyoruz.

Aday çalışanlarımızın iş sürecindeki başarılarıyla övünüyor, kendi içimizden yetiştirdiğimiz yöneticilerimizle gururlanıyoruz.