5'te 5

Feyza Meydan 5’te 5

1.Bize kısaca kendinizi tanıtır mısınız?

Ben Feyza Meydan. Karabük Üniversitesi Sosyoloji bölümü mezunuyum. Birevim Fatih Şube Müşteri Danışmanı olarak başladığım hikayeme iki ay önce atandığım pozisyon olan Tasarruf Finans Uzmanı olarak devam ediyorum. Birevim ailesine katıldığım ilk günden bu yana edindiğim tecrübelerimle firmama değer katmayı amaçlamış ve aynı zamanda çalıştığım her iki pozisyonda da en iyi olmayı kendime ilke edindim.

2.Tasarruf Akademi ile hikayeniz nasıl başladı?

Sosyal iş platformu ile ulaştığım Tasarruf Akademi’ye ilk adımımı 10 Aralık 2018 tarihinde attım. Akademide her alanda yetkin ve özgün eğitimciler tarafında biz öğrencilere kaliteli eğitimler verildi. Eğitim süresince geçen 21 günde aynı zamanda çok güzel dostluklar kazanarak birbirlerimizin gelişimini destekledik.

3.Tasarruf Akademide eğitim süreçlerine dahil olmak nasıl bir deneyim?

Seçme ve yerleştirme sürecinin ilk etabında yüz yüze görüşme sağladık ve eğitime katılım için olumlu geri dönüş aldım. Tasarruf Akademi’de 21 gün boyunca sabah 09:00-18:30 aralığında uzman kişiler tarafından eğitimler gerçekleştirildi. Bu eğitim sonucunda katıldığımız mülakat ve sınav sonucunda aldığımız sertifika ile Tasarruf Akademi’den mezun olduk. Bu değerlendirme sürecinde yaklaşım profesyoneldi ve her anlamda biz öğrencilere pek çok katkısı oldu.

4.Tasarruf Akademiye ilk gelirken ve mezun olurken hissettiklerinizi, düşüncelerinizi, buradan edindiğiniz arkadaşlıkları aktarabilir misiniz?

İlk geldiğimde zihnimde pek çok soru vardı fakat bunlardan ziyade Birevim benim ilk iş deneyimim ve aynı zamanda Tasarruf Akademi’den alacağım eğitim de işimin ilk aşamasıydı. Tüm dinamikliğim, heyecanım ve öğrenme hevesimle başladığım eğitim, mezun olurken yerini daha büyük bir heyecan ve azime bıraktı. Aynı zamanda burada edindiğim arkadaşlıklar sadece Tasarruf Akademide kalmadı ilerleyen süreçte de aktif bir şekilde devam etti.

5. Tasarruf Akademi’de eğitime başlayacaklara söylemek istedikleriniz nelerdir?

Tasarruf Akademi iş hayatımın temelini oluşturdu. Bu temel ile işime başladıktan sonra geçen bugüne kadar ki sürede her açıdan beni destekledi ve adaptasyon sürecimi daha da hızlandırdı. Bu sebeple Tasarruf Akademi’ye katılacak arkadaşlar için söyleyebileceğim şu:

Güzel bir iş hayatına başlangıç için Tasarruf Akademi altın bir basamak. Bu basamağı en iyi şekilde değerlendirmeniz için bu aile her zaman yanınızda.